HPE GreenLake: Postaráme sa o váš cloud - DATALAN KC

HPE GreenLake: Postaráme sa o váš cloud

HPE GreenLake je maximálne škálovateľná technológia typu IT-as-a-service, ktorá prenáša výhody cloudu priamo do IT infraštruktúry vašej firmy.

Služba prináša cloudové funkcie do aplikácií a dát v každej oblasti. Poskytuje cloudové služby a infraštruktúru pre hybridné cloudové pracovné zaťaženia v úplne spravovanom modeli platieb za používanie. Začať môžete s kapacitou, ktorú potrebujete v súčasnosti, a potom ju rozšírte podľa rastu svojej firmy. Využiť môžete aktívnu správu kapacity, variabilné mesačné platby založené na meranom používaní, ako aj služby zjednodušujúce IT.

DATALAN vám už 30 rokov prináša moderné a užitočné nástroje vďaka prepájaniu technologických noviniek s vašimi potrebami. Špičkovou expertízou si udržiavame prémiové partnerstvá globálnych IT lídrov. Vďaka nášmu partnerstvu s HPE máte aj vy na dosah najnovšie trendy a svetové inovácie.

Prečo je to správne riešenie pre vás?

získate prehľad o tom, koľko úložiska reálne potrebujete na vaše projekty

nemíňate za IT služby a infraštruktúru, ktorú nevyužívate naplno

máte na dosah rýchle a efektívne riešenie na správu vašich firemných dát

máte k dispozícii vždy aktualizované a najmodernejšie technológie

S GreenLake platíte len za to, čo používate!

Pay-per-use model má obrovskú výhodu: nepotrebujete mať vopred pripravený obrovský balík na to, aby ste mohli rozbehnúť vaše projekty.

HPE GreenLake je služba s pridanou hodnotou, umožní vám efektívne škálovanie výdavkov a následné šetrenie nákladov za IT. Neplaťte zbytočne za niečo, čo nebudete využívať naplno. Podľa štúdie spoločnosti Forrester sa firmám investícia do technológie HPE GreenLake vráti priemerne do 6 mesiacov a so 166 % návratnosťou investície.

 

90 %

firiem už cloudové služby používa

59 %

firiem zbytočne nafukuje výdavky na IT

Pre viac informácií a cenovú ponuku nás kontaktujte na dkc@datalan.sk

 

Máte záujem o viac informácií?

Spoločne nájdeme to správne riešenie pre vás.