IKT servisné služby

Navrhujeme, implementujeme a spravujeme infraštruktúry, využívajúce nové technologické možnosti a skúsenosti certifikovaných odborníkov.

Koncové stanice

Ponúkame pomoc pri výbere správneho zariadenia, inštaláciu, správu ale aj záručný a pozáručný servis.

Tlačové riešenia

Aj napriek tomu, že mnohé procesy sa digitalizujú, tlač, scanovanie či kopírovanie dokumentov je neodmysliteľnou súčasťou každej spoločnosti.

Kolaboračné riešenia

Na dobré fungovanie teleworkingu či homeoffice je potrebný spoľahlivý a kvalitný komunikačný nástroj.

Serverové technológie

Pre bezproblémovú prevádzku vašej infraštruktúry
je nevyhnutné mať k dispozícii správne servery a technológie.

Naši experti podrobne poznajú jednotlivé technológie, ich výhody, prípadné obmedzenia, najvhodnejšie využitie a dokážu vám poradiť s výberom toho správneho riešenia na mieru. Okrem inštalácie a správy vám poskytneme aj podporu v rámci záručného i pozáručného servisu.

Ponúkame správu serverových platforiem ako Windows či Linux a tiež virtualizačné platformy VMware a Hyperview. Naše servery prevádzkujeme na systémoch popredných dodávateľov ako HPE, Lenovo či DELL, ktoré zaručia nepretržitú kontrolu nad vašimi dátami a vysokú dostupnosť vašich služieb.

Ukladanie a zálohovanie

Dáta sú jedným z najcennejších aktív každej firmy.

Venujte svojim dátam dostatočnú pozornosť a ochranu skôr, než ich stratíte. My vám s tým pomôžeme.

Čo vám ponúkame?

Sieťová infraštruktúra

Základom fungovania každého podniku je bezpečná
a spoľahlivá sieťová infraštruktúra.

V rámci nášho portfólia ponúkame kompletný návrh, realizáciu a správu sieťovej infraštruktúry. Medzi našich partnerov patria napríklad CISCO, aruba, Flowmon, FORTINET, paloalto či Infinera.

Koncové stanice

Ponúkame pomoc pri výbere správneho zariadenia, inštaláciu,
správu ale aj záručný a pozáručný servis.

Vďaka partnerstvám so svetovými značkami ako napríklad Lenovo, HP či DELL vám ponúkame pomoc pri výbere správneho zariadenia, inštaláciu, správu ale aj záručný a pozáručný servis.

Tlačové riešenia

Aj napriek tomu, že mnohé procesy sa digitalizujú, tlač, scanovanie
či kopírovanie dokumentov je neodmysliteľnou súčasťou každej spoločnosti.

S výberom, inštaláciou, správou a záručným či pozáručným servisom zariadení vám radi pomôžeme.

Vďaka partnerstvám so svetovými lídrami v poskytovaní tlačových riešení vám ponúkame kvalitné zariadenia značiek ako napríklad Epson, HP, Xerox, Kyocera a OKI. Nízke prevádzkové náklady, špičková kvalita, ekonomická aj ekologická tlač vo firme – aj to sú výhody našich riešení, ktoré dokážeme prispôsobiť priamo na mieru našim zákazníkom.

Kolaboračné riešenia

Na dobré fungovanie teleworkingu či homeoffice je potrebný spoľahlivý a kvalitný komunikačný nástroj.

Rozhodujúcimi faktormi, ktoré vám pomôžu pri jeho výbere, sú: čo najrýchlejšie nasadenie a čo najnižšie vstupné investície. DATALAN má vďaka partnerstvám s globálnymi lídrami prístup k fungujúcim a moderným riešeniam, ktoré na riešenie aktuálnych potrieb a výziev vo vašej firme či organizácii radi sprístupníme aj vám.

Ponúkame vám implementáciu a správu týchto riešení:

Jedným z nich je aj videokonferenčný systém Cisco Webex, ktorý vám ponúka spoločnosť Cisco a DATALAN k tomu zdarma ponúka konzultácie pre bezproblémovú inštaláciu. DATALAN experti sú pripravení poskytnúť našim zákazníkom maximálnu pomoc a súčinnosť pri rýchlom nasadení videokonferencie Webex Online tak, aby vám uľahčili komunikáciu a zabezpečenie bežných procesov novým spôsobom. A dokážeme to aj bezkontaktne a na diaľku.

Viac o Cisco Webex

Cisco Webex je jednoduchý kolaboračný nástroj pre praktický a jednoduchý homeoffice s vysokou mierou bezpečnosti, a zároveň komplexná služba pre firemnú komunikáciu, ktorá ponúka všetko čo potrebujete pre efektívnu spoluprácu. Od plánovania stretnutí cez hovory, videohovory, zdieľanie obrazovky, posielanie správ, prácu so súbormi a ich zasielanie, až po ovládanie videokonferenčného zariadenia. Takto môžete fungovať v rámci svojej organizácie, ale aj mimo nej s externými kontaktmi.

Tiež vám vieme poskytnúť kompletnú migráciu z Lotus Notes na najnovší Microsoft Exchange, s čím máme bohaté skúsenosti a dokončených niekoľko veľkých migrácii u spokojných zákazníkov.