Softvérovo definovaná infraštruktúra

Návrh a starostlivosť o vaše zariadenia, siete, dáta a prístupy prostredníctvom cloudu a virtualizovaných serverov zjednoduší fungovanie a zníži náklady.

Virtualizácia

Virtualizácia umožňuje, aby na jednom serveri nezávisle fungovali viaceré samostatné virtuálne servery.

Fyzický prostriedok je tak nahradený softvérom. Na jednom hardware – hostiteľskom systéme, je teda možné pomocou virtualizácie prevádzkovať niekoľko rôznych operačných systémov.

Čo vám ponúkame?

Výhody nášho riešenia

Chcete vedieť viac?

Napíšte nám na dkc@datalan.sk

Kontajnerizácia

Vďaka kontajnerizácii bude vývoj a beh vašich aplikácii efektívnejší.

Služba umožňuje dynamicky a efektívne vyvíjať aplikácie a následne ich prevádzkovať, pretože celá aplikácia je rozložená na menšie služby, ktorých čiastkové kódy sú uložené v „kontajneroch“. To umožňuje aj rýchle a jednoduché čiastkové úpravy len výmenou kontajnera za kontajner alebo jednoduchú aktualizáciu aplikácie bez nutnosti prekopania celého kódu danej aplikácie. Výhodou je aj možnosť presúvať aplikácie na iný hardvér.

Chcete vedieť viac?

Napíšte nám na dkc@datalan.sk

Cloud - migrácia do cloudu

Vyššia produktivita a rýchlejšia výmena informácií. Aj to sú výhody využívania cloudu.

Cloud vám umožní pristupovať k svojim dátam kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Jeho využívaním ušetríte na vlastnej infraštruktúre ale aj na nákladoch na jej údržbu a správu. Nepotrebujete kupovať vlastný hardvér, ale priestor na ukladanie vašich dát či softvérov si jednoducho prenajmete.

Postaráme sa o odbornú a komplexnú analýzu, nastavenie potrebných parametrov priamo na mieru a poskytneme vám služby našich špecialistov od rozhodnutia, cez nasadenie až po migráciu. Súčasťou služby je garancia bezpečnosti, ktorej prvky aplikujeme pri každej migrácii do cloudu, aby vaše dáta a softvéri ostali v bezpečí.

Chcete vedieť viac?

Napíšte nám na dkc@datalan.sk