Vďaka tímu expertov disponuje DATALAN Kompetenčné centrum odborným know-how, ktoré naši experti dopĺňajú svojimi dlhoročnými skúsenosťami a zároveň štúdiom aktuálnych zmien, noviniek a trendov, či už v oblasti vývoja infraštruktúry, správy prostredia – od zariadení až po prístupy, alebo v téme kybernetickej bezpečnosti. Mimochodom, vedeli ste, že DATALAN ako jedna z mála firiem na trhu ponúka svojim zákazníkom nielen etických hackerov na penetračné testovanie, ale aj bezpečnostného manažéra na prenájom, či audítora pre zistenie súladu so zákonmi v bezpečnostnej legislatíve?

Ak máte záujem o konkrétnu tému, ktorú v menu ešte nemáme, kontaktujte nás: dkc@datalan.sk

Plánované a realizované webináre

Registráciu a sledovanie všetkých webinárov sme pre vás pripravili zdarma

23/09/2021
od 10:00 do 11:00

Ochrana firemných dát: Nevyhnutnosť v dnešnej dobe

V súčasnej ére informácií sú dáta „nerastným bohatstvom“ každej organizácie. Neustála a proaktívna ochrana dát pred všetkými hrozbami, musí byt hlavnou prioritou každej organizácie. Ukážeme Vám ako je možné citlivé dáta chrániť nielen na úrovni databáz, ale aj na úrovni aplikácií, ktoré s dátami pracujú. Priestor bude aj na vaše otázky.

Pozrieť v archíve
12/08/2021
od 10:00 do 11:00

Riešenia ako služba: Súčasť moderného IT

Riešenia „ako služba“ sa stávajú žiadanejšie a dostupnejšie aj v slovenských podmienkach. Už je bežnou praxou, že okrem softvéru a infraštruktúry sa ako služba ponúkajú akékoľvek riešenia. Na webinári Vám predstavíme “as a service” koncept DATALANu a predstavíme naše “as a service” riešenia. Priestor bude aj na vaše otázky.

Pozrieť v archíve

Máte otázky? Pýtajte sa.

Neváhajte nás kontaktovať.